BB-9005FXS-X5-100W
BAOBAO LIGHTING LIMITED
Contact Now
BB-9005FXS-X5-100W
BB-9005FXS-X5-100W
BB-9005FXS-X5-100W Product Dimension(mm): Diameter :18MM Lamp Body:33MM Total Length:61MM Product Specification: 1.Model:BB-9005FXS-X5-100W 2.Power:100W 3.LED Quantity:20PCS 4.Voltage:DC12V-24V 5.Beam ...